Ogłoszenie

Dział "zrób to sam" oraz "literaturai instrukcje" dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników tak więc zapraszam do rejestracji

Każdy nowy użytkownik proszony jest o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości lub e-maila w celu odblokowania niektórych funkcji m.in. tworzenie nowych wątków!!! pozdro piotrfire :)

#401 2018-12-04 20:43:06

tekila256
bardzo aktywny
mieszkam w:
Typ kombajnu:
Typ ciągnika:

Re: Owies

Ja też bym woził chyba że masz z kimś zatargi w okolicy, u mnie też nie donoszą, zresztą mało kto wie że nie wolno teraz wozić tylko więksi rolnicy

#402 2018-12-05 10:14:20

Massey
doktorat z fortschritta
mieszkam w: Wieluń
Typ kombajnu: Fortschritt: E 512 , B231
Typ ciągnika: Fortschritt: ZT323A ,ZT300+Tur, Ursus C-4011 , Zetor Crystal 8011

Dobra , wywiozłem i wczoraj zaorałem img/smilies/big_smile. Zatargów nie mam , ja staram się żyć tutaj z każdym w zgodzie ale jest taka sytuacja , że niektórzy cholernie zazdroszczą , jak coś kupię... a ,że w tym roku kupiłem parę rzeczy i ostatnio starego zetora to już na mnie co niektórzy krzywo patrzą...

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

#403 2018-12-05 12:07:18

Maryush
doktorat z fortschritta
mieszkam w: LRY
Typ kombajnu: aktualnie brak :( /były:Dronningborg D7000, 514, 524
Typ ciągnika: Zetor 7211, Ciapek, Renault 110.54 (był ZT-323a)

Ja nie rozumiem tego jak to można komuś zazdrościć że ktoś coś kupił. Każdy ma prawo kupić maszynę jaką chce i kiedy chce. Np. ja i sąsiad kupiliśmy ciągniki w tym samym czasie. Sąsiad przed zakupem pokazał zdjęcia ciągnika i pytał co o nim sądzę. Po zakupie wzajemnie sobie pooglądaliśmy i przy kawie długo rozmawialiśmy bez jakiejś zazdrości. Moi znajomi górale twierdzą że w lubelskiem są inni ludzie, bo nie mogli zrozumieć jak ktoś mógł przejechać po moim ściernisku bez zapytania. U nich to jest nie do pomyślenia,dodam jeszcze że oni nie byli z Zakopanego.                Jako że nie w temacie wątku post do skasowania.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

Stopka forum