Ogłoszenie

Dział "zrób to sam" oraz "literaturai instrukcje" dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników tak więc zapraszam do rejestracji

Każdy nowy użytkownik proszony jest o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości lub e-maila w celu odblokowania niektórych funkcji m.in. tworzenie nowych wątków!!! pozdro piotrfire :)
  • Index
  •  » Elektryka
  •  » MDW 524 - czujniki strat, cofanie hederu itd..

#1 2017-08-29 10:08:54

Malutki22_12
początkujący
Zarejestrowany: 2016-07-12
Posty: 1

MDW 524 - czujniki strat, cofanie hederu itd..

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem kombajnu fortschritt 524, po trzech sezonach bezawaryjnej pracy pora się wziąć za skompletowanie instalacji elektrycznej, chciałbym zapytać:
- Jakie ma napięcie rozrusznik od cofania hederu i od czego można dopasować taki rozrusznik, ewentualnie jakby ktoś mógł podesłać zdjęcia?
- Jakie są parametry motoreduktora do ustawiania młócarni, tzn, obroty i moment obrotowy, może ktoś ma zdjęcie tabliczki znamionowej takiego motoreduktora?
- Na jakiej zasadzie działa licznik hektarów, czy mam szukać kabla od czujnika opuszczenia hederu, czy bierze sygnał z czujników start ziarna?
- Gdzie mam szukać wiązki od czujników strat ziarna wytrząsaczy i czy te czujniki działają na zmiany napięcia czy na częstotliwość, ponieważ chce zrobić emulator czujników wytrząsaczy, bo mam wyjęte, a mieć odczyt z czujników sit.
Proszę o zdjęcia i schematy, z góry dzięki za pomoc.

Offline

 
  • Index
  •  » Elektryka
  •  » MDW 524 - czujniki strat, cofanie hederu itd..

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo