Ogłoszenie

Dział "zrób to sam" oraz "literaturai instrukcje" dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników tak więc zapraszam do rejestracji

Każdy nowy użytkownik proszony jest o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości lub e-maila w celu odblokowania niektórych funkcji m.in. tworzenie nowych wątków!!! pozdro piotrfire :)

#141 2016-08-12 23:00:33

Pietia
cool
mieszkam w: Okolice Rawicza
Typ kombajnu: FORTSCHRITT
Typ ciągnika: Watacha rosjanów, ZT 303 pojechal w Bieszczady

Re: Sieczkarnia

Dziś kończyłem pszenicę z szarpaczem dostawałem już K...  co chwile się zapychał cały zmieniłem ustawienie noży nic nie dało w końcu wywaliłem blachę tą za wytrząsaczami było już ;epiej ale jeszcze potrafił się zapchać już sam nie wiem co go bolało czy to zę było troche zielska. W zeszłym roku szarpał Ok jesynie raz czy dwa zatkal się na słomie jęczmiennej.

Ma koś pomysł o co chodzi z nim.

#142 2016-08-13 07:15:17

Grzegorz89
cool
mieszkam w: Wysokie k.Krasnegostawu
Typ kombajnu: e-512 ,e-512 na części, Claas Dominator105
Typ ciągnika: zt 323A mtz55 c360p zt303 belarus jumz.

Bo jak mokre czy zielone to robi się wałek na wytrząsaczach i nie chce później wpaść w sieczkarnie. Przed deszczem kosiłem obok tucano to jęczmień odmoczony szedł a tamten w rzepaku od razu się zapchnął. W bizonie miałem to samo, aby troszkę odwilgło tył zapychał się.

#143 2017-08-08 21:20:26

KASZA
bardzo aktywny
mieszkam w: Polsce
Typ kombajnu: 512
Typ ciągnika: 3512; E931

Mam pytanie. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak zamontowane jest oryginalne sprzęgło sieczkarni 
w 512. Ja mam zamontowane sprzęgło kłowe (zabierak wykonany z wałeczków) na skrzynce akumulatorów. Do tej pory jak cię mogę chodziło, ale dzisiaj zaczęło odpadać, na całe szczęście najpierw urwała się osłona akumulatorów od jednego zawiasa i się zorientowałem.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

Stopka forum